AKADEMİ

  • ANASAYFA
  • BOYASIZ HASAR ONARIMI EĞİTİMİ
Teknik El Oto Boyasız Göçük Onarımı merkezi olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizikler için hizmet vermekteyiz.


Teknik El Oto Boyasız Göçük Onarımı merkezi olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizikler için hizmet vermekteyiz.

BOYASIZ HASAR ONARIMI EĞİTİMİ

Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi 5 haftalık bir planlama ile yapılmaktadır.

Aluminyum ve çelik-galvaniz alaşımlı araçlarda oluşan hasarlar için boyasız göçük onarım eğitimlerimiz, Pazartesi günü başlar ve 10 gün süre ile kursiyerlere pdr – boyasız göçük onarım teknikleri ve dolu hasar onarım ile ilgili uygulamalı eğitim verilir. Eğitimin son günü kursiyerler sınav yapılıp derecelendirilmektedir. Teorik Eğitim Teknikel Akademinin hazırladığı dökümanlar ile devam ederken Pratik eğitim Teknikel Türkiye Eğitim merkezinde devam eder. Eğitimin sonunda kursiyerlerin derecesine göre her gün 7 ila 8 saat çalışmak üzere 1 ay sürecek egzersiz ödevi verilir. Egzersizlerini tamamlayan öğrencilerimiz kursun bitimi itibari ile küçük ve orta hasarların onarımına başlamaktadır.

Eğitimlerini alan kursiyerlere eğitim sonunda sertifikaları verilecektir.

Eğitim sonunda teknisyenlerinin becerilerini geliştirmek için verilen 1 aylık ödevde kullanılmak üzere başlangıç PDR ekipman paketi satın almaları gerekir. Teknikel markalı marka pdr şiş seti + pdr led lamba + silikon ile onarım seti + aluminyum çekiç + parça bağlama sehpası + sarf malzemeler ve yardımcı ekipmanlar teknisyenlerin yapacakları pratik uygulamalarda ve hasar onarımlarında kullanacağı ekipmanlardır.

Boyasız göçük düzeltme uygulaması için öncelikle profesyonel bir eğitim alınması esastır , boyasız göçük eğitimi başlıca konuları ; boyasız göçük düzeltme nedir ? boyasız göçük düzeltmenin avantajları, boyasız göçük uygulamalarında farklı uygulama metodları gibi boyasız göçük eğitimlerimizde bir çok konu işlenmektedir. Eğitimden sonra kursiyerler 1 ay boyunca boyasız göçük pratikleri yapmaları gerekmektedir,

Kurs sonunda kursiyerlere Eğitim sertifikaları verilmektedir.

Öğle yemekleri Teknikel Akademi - Boyasız Hasar Onarımı Eğitimi tarafından karşılanır.

Şehir dışından gelecek öğrencilerimiz için 10 günlük otel konaklama dahildir.

Şehir içinden katılacak öğrencilerimiz için 10 günlük otel konaklama bedeli düşülür.

BROŞÜRÜMÜZÜ İNDİRİN BİZE ULAŞIN
Maltepe Teknikel Maltepe Şube Kartal Teknikel Kartal Şube Ara Teknikel Telefon