HAKKIMIZDA

Teknik El Oto Boyasız Göçük Onarımı merkezi olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizikler için hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz Oto Kaporta Onarım sektöründe önder bir oto firması olmaktır.

Dünya standartlarında, gelişen oto teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.

Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz.

Firmamızın ana hedefi; ürettiği hasar onarım işleri ile yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi usta ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Modern teknolojinin elverdiği en ileri oto kaporta tekniklerini en yeni oto malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir.

BROŞÜRÜMÜZÜ İNDİRİN BİZE ULAŞIN
Maltepe Teknikel Maltepe Şube Kartal Teknikel Kartal Şube Ara Teknikel Telefon